Drużyna Avatara - D_Av

Logo by MisiaLubisia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-05-06 20:21:13

 Sasza

Przywódca Sojuszu Gł.

25953538
Zarejestrowany: 2010-08-19
Posty: 72
Punktów :   

FAQ "Pola Chwały"

FAQ Pola Chwały

Słowniczek:
RW - Raport Walki
PCH - Pola Chwały
WSG - Wskaźnik Strat w Generałach

Co to jest RW ??
- RW jest to raport który otrzymujemy poprzez skonwertowanie za pomocą odpowiedniego konwertera raportu ogólnego walki (który otrzymujemy po zakończeniu walki w grze) do takiej postaci aby dało się go czytelnie odczytać po skopiowaniu. Raporty skopiowane bezpośrednio z gry są praktycznie nie do rozczytania.


Jak skonwertować RW i umieścić je w dziale PCH ??
- Każde RW należy skonwertować odpowiednim konwerterem:
Zalecany konwerter


Jak powinien wyglądać Temat wątku na PCH ??
- W temacie muszą zostać umieszczone nicki graczy biorących udział lub Tagi sojuszy jeśli w RW występuje więcej niż 5 osób.


Jak liczyć WSG w Polach Chwały??
- W Polach Chwały w przeciwieństwie do wojen WSG liczy się z wojsk zarówno agresora jak i obrońcy, dlatego jako wynik podajemy ogólne straty w RW.


Mój raport minimalnie nie mieści się w progu  czy mogę go zamieścić ??
- Nie można zamieścić takiego raportu. Pola Chwały maja swój próg WSG, który bezwzględnie obowiązuje. Jeśli RW nie spełnia progu nie można go zamieścić.


Przeciwnik uciekł z Pola walki czy mogę umieścić RW w PCH ??
- Tak o ile WSG zliczone z strat agresora i obrońcy, do czasu ucieczki mieści się w progu PCH. Wynik liczy się tylko z raportu ogólnego a nie szczegółowego.


Czy mogę zamieścić raport w którym wystąpił BUG ??
- Zbugowane walki nie mogą być zamieszczane w PCH, ponieważ nie wnoszą żadnej wartości.


Mój post został usunięty z Pól Chwały dlaczego ??
- W Polach Chwały oprócz regulaminu działu obowiązuje tez Regulamin Forum, dlatego należy wystrzegać się spamu,offtopu i wszelkiego rodzaju przejawów agresji wobec przeciwnika.

Ostatnio edytowany przez Sasza (2011-05-07 21:43:14)


Jak uzbieram na czołg, to macie przejebane!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nolibab3.pun.pl www.fir.pun.pl www.alwaysdrunk.pun.pl www.cs-kucykowo.pun.pl www.cs-krwawaarena.pun.pl